MOTLAVA CONSULTING

Pozwól uwolnić swój potencjał

MOTLAVA CONSULTING

Moja firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie budowania strategii firmy, optymalizacji procesów, zarządzania zmianą, projektowania nowych produktów, wdrożeń programów restrukturyzacyjnych, analizy ryzyka przedsięwzięcia, projektów outsorcingowych, negocjacjach handlowych, usługach zarządzania tymczasowego.

Główna specjalizacja to branża TSL, a w szczególności w transport intermodalny, transport kontenerów, terminale towarowe, depoty kontenerowe, transport drogowym, statkowe operacjach przeładunkowe.

Dzięki szerokiej współpracy z ekspertami w kraju i za granicą, Motlava Consulting jest w stanie dobrać odpowiedni zespół specjalistów dostosowany do specyfiki wyzwania i profilu przedsiębiorstwa.

Aktywne zastosowanie profesjonalnych narzędzi i techniki LEAN i SIX SIGMA.

TRANSPORT MORSKI

TRANSPORT MORSKI

Optymalizacja procesów portowych, przeładunkowych, pracy maklerów statkowych, oraz innych zagadnienia związane z eksploatacją statków.
TRANSPORT INTERMODALNY

TRANSPORT INTERMODALNY

Projektowanie sieci połączeń, oraz usprawnienie istniejących produktów.
ZARZĄDZANIE TYMCZASOWE

ZARZĄDZANIE TYMCZASOWE

Profesjonalne wsparcie dla średniej wielkości organizacji dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnymi kompetencją, niezbędnym do realizacji projektów i zadania.
OPTYMALIZACJA PROCESÓW

OPTYMALIZACJA PROCESÓW

Wdrożenia optymalizujące procesy, oraz obniżające koszty przy wykorzystaniu narzędzi LEAN i SIX SIGMA.

Pozwól uwolnić swój potencjał

W dzisiejszych czasach nawet dobry pomysł i osiągany do tej pory sukces nie są gwarancją przetrwania w przyszłości. Otaczające nas środowisko biznesowe ulega ciągłej zmianie, do tego dochodzą uwarunkowania polityczno-ekonomiczne, oraz silne trendy globalizacyjne. Metody, które działały do tej pory nie muszą nam zapewnić sukcesu jutro. Dlatego tak ważne jest ciągłe obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości, analizowanie informacji zewnętrznych i wewnętrznych, planowanie usprawnień i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji, procesu czy organizacji. Czasami "para dodatkowych oczu" i świeże spojrzenie osoby-eksperta z zewnątrz może pomóc dostrzec to co umykało nam do tej pory lub uprościć z początku skomplikowane zagadnienie.

Moja firma pomoże Ci dostrzec takie rozwiązanie i wdrożyć je w życie przy okazji uwalniając Twój pełen potencjał.

Skorzystaj z wiedzy eksperta i menedżera tymczasowego.

DOTYCHCZASOWE PROJEKTY

  • Optymalizacja procesu tworzenia statkowych list załadunkowych kontenerów
  • Projekt oraz realizacja utworzenia sieci armatorskich połączeń intermodalnych łączących terminal DCT Gdańsk z terminalami przeładunkowymi na południu Polski
  • Projekt outsourcingu zadań operacyjnych i księgowych do centrum usług wspólnych w Indiach
  • Organizacja przetargów na przewozy samochodowe oraz kolejowe (e-auction)
  • Restrukturyzacja działu sprzedaży, stworzenie budżetów rocznych, motywacyjnego systemu pracy, implementacja narzędzi CRM w firmie z sektora TSL.
  • Stworzenie działu spedycji lądowej i transportu intermodalnego.

O mnie

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas 20 lat działalności na szeregu różnych stanowisk w dużych międzynarodowych korporacjach, w tym w pracy na wyższych stanowiskach dyrektorskich more...

Motlava Consulting
Tel. +48 601 051 314
e-mail: info@motlavaconsulting.com
www: www.motlavaconsulting.com

Search